Wie is wie

De Beier, dealer voor BMW en MINI automobielen in Friesland, is op alle mogelijke manieren voor u bereikbaar. Sinds de invoering van internet en e-mail zelfs 7 dagen in de week en 24 uren per dag. Door onderstaand een naam aan te klikken kunt u onze medewerkers rechtstreeks bereiken.

 


Directie

Sybren van der Goot, Algemeen directeur
Sybren van der Goot
Algemeen directeur

sybren@debeier.nl

Verkoop

Bernd Kazemier, Verkoopadviseur nieuw BMW & MINI
Bernd Kazemier
Verkoopadviseur nieuw BMW & MINI

bernd@debeier.nl
André Bergsma, Verkoopadviseur gebruikte auto's
André Bergsma
Verkoopadviseur gebruikte auto's

andre@debeier.nl
Sicco van der Mei, Verkoop algemeen
Sicco van der Mei
Verkoop algemeen

sicco@debeier.nl
Peter de Jong, Verkoopadviseur gebruikte auto's
Peter de Jong
Verkoopadviseur gebruikte auto's

peterdejong@debeier.nl
Bart Schotanus, Verkoopadviseur nieuwe auto's
Bart Schotanus
Verkoopadviseur nieuwe auto's

bartschotanus@debeier.nl
Peter Koning, Verkoopadviseur nieuwe auto's
Peter Koning
Verkoopadviseur nieuwe auto's

peterkoning@debeier.nl
Jaco Zoer, MINI manager
Jaco Zoer
MINI manager

jaco@debeier.nl
Sijtze Sijens, Verkoopadministratie
Sijtze Sijens
Verkoopadministratie

sijtze@debeier.nl
Vincent ter Heide , Product Genius
Vincent ter Heide
Product Genius

Receptie/telefoniste

Carmen Zijlstra, Gastvrouw BMW
Carmen Zijlstra
Gastvrouw BMW

receptie@debeier.nl
Minke Brouwer, Gastvrouw BMW
Minke Brouwer
Gastvrouw BMW

receptie@debeier.nl
Roald de Boer, Service Manager
Roald de Boer
Service Manager

roald@debeier.nl
Ilona Vos, Service Manager
Ilona Vos
Service Manager

ilona@debeier.nl

Aftersales

Dries van der Hout, Aftersales Manager Receptie
Dries van der Hout
Aftersales Manager Receptie

dries@debeier.nl
Roelof Wielinga, Aftersales Manager Receptie
Roelof Wielinga
Aftersales Manager Receptie

roelof@debeier.nl
Jan Hoogstra, Partsmanager
Jan Hoogstra
Partsmanager

jan@debeier.nl
Marco Zijlstra, Partsmanager
Marco Zijlstra
Partsmanager

marco@debeier.nl
Michel Eijer, Aftersales Support
Michel Eijer
Aftersales Support

info@debeier.nl
auto
auto
Klik op de foto om het venster te sluiten.